top of page
IMG_0002_1.jpg

Ціни

Будь-який продукт - це не просто Об'єкт який необхідно зняти, це історія, яка потребує розкриття і вираження в найкращому світлі. Він несе в собі унікальну концепцію та ідентичність, які варто відобразити на фотографіях, він має певну цільову аудиторію, на яку розрахований, можливо якість фізичні особливості. Усе це має значення у створенні повноцінного образу продукту, який приверне увагу вашої аудиторії.

Щоб створити ідеальні кадри для вашого продукту, мені потрібна максимально детальна інформація про нього. Зауважте, будь ласка, що я з вашим продуктом особисто не знайома, я не знаю як його бачите ви, і на кого він розрахований. Мені необхідна ця інформація для розуміння про що йде мова і з чим ми будемо працювати.

Щоб дізнатися точну ціну на фотосесію, будь ласка, заповніть бриф або надішліть мені технічне завдання на зйомку. Це допоможе мені краще зрозуміти ваші потреби та очікування, а також характеристики продукту, і врахувати їх у розрахунку вартості послуг. Важливо, щоб ми були на одній хвилі і зрозуміли всі деталі вашого проекту. Тільки тоді я зможу надати вам точну ціну на мої послуги.

Але щоб ви одразу могли зорієнтуватися, найменша вартість одного кадру – 400 грн

________________________

Я розумію, що інколи створити концепцію та знайти референси для фотосесії може бути складно. Тож якщо у вас зовсім немає уявлення як найліпше подати ваш продукт, але ви хочете отримати найкращий результат, у такому випадку, я готова взяти на себе цей процес і розробити концепцію для вашої зйомки.

Це додаткова послуга, яка включає в себе аналіз предмету/товару, аналіз ринку, підбір референсів, розробку загальної концепції і унікальної подачі, з подальшою зйомкою.
Вартість послуги буде обговорюватися індивідуально, в залежності від складності завдання та ваших потреб. Моя мета - забезпечити вас найкращими можливими фотографіями.

Не соромтеся зв'язатися зі мною, і ми разом визначимо, яким чином ми можемо зробити ваш проект найкращим, навіть якщо у вас ще немає чіткої ідеї.

bottom of page